Híreink

Egy csodálatos projekt

Úgy gondoltuk, Trianon 100 éves évfordulójára a legszebb megemlékezés az lehet, ha tanúságot teszünk arról, hogy a nagyhatalmak igazságtalan történelmi döntése nem törte meg a magyarságot, s határon innen és túl, az idők végezetéig ÖSZETARTOZUNK.

Nemzetünk életerejéről tanúságot téve, iskolánk volt és jelenlegi diákjaival, tanáraival, illetve barátainkkal, az ipolysági Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, valamint a kézdivásárhelyi Nagy Mózes Elméleti Líceum diákjaival és pedagógusaival összefogva egy közös dallal tisztelgünk a nemzeti Összetartozás Napján.

Csodálatos projekt volt, hatalmas elismerés jár minden résztvevőnek!

Örökre felejthetetlen marad ipolysági és kézdivásárhelyi barátaink lelkesedése, és az elmúlt hetek közös munkája!

Köszönjük szépen!

És külön, szívből jövő köszönet illeti Ipolyságon Wollent Andrea tanárnőt, Kézdivásárhelyen Pécsi Kinga tanárnőt a közös munka áldozatos segítéséért!

A dalt pedig szeretettel küldjük minden magyar embernek!

 

Leave a comment