DÖK

Diákönkormányzat

Képviselői a 2020/21-es tanévben:

Fodor János
Gödri Viktória
Kiripovszki Anna
Szabó Eszter
Pretsner Lotti
Hosszú Márk
Hosszú Nóra
Varga Benedek Amadé
Borkuti Balázs
Deák Sára
Pádár Anna
Varga Zille Réka
Borkuti Róza
Kiss Anna
Elnök: Koppányi Laura

Ismerkedjetek meg 1990 óta működő diákönkormányzatunkkal!

Az iskolai élet minden területén bevonjuk őket: programokat szerveznek, együttműködnek a Kézdi-hét megrendezésében, még újságot is szerkesztettek…

s akkor a DÖK-nap meglepetéseit még nem is említettük!

Iskolánkban diákönkormányzat működik a tanulók és a tanulóközösségek érdekeinek képviseletére. Tanévenként diákközgyűlést hívunk össze, a tanulók tanórán kívüli, szabadidős tevékenységének segítésére. Munkájukat Tomán Viktor tanár úr segíti.

A DÖK működése hosszú távon megalapozhatja a tanulóink jó értelemben vett közösségbe tartozásának igényét, hovatartozásuk szándékát.

Szervezeti és működési szabályzatát maga a diákönkormányzat készíti el és a nevelőtestület hagyja jóvá. Az iskolai diákönkormányzat élén, annak szervezeti és működési szabályzatában meghatározottak szerint választott diákönkormányzati-vezető illetve az iskolai diákbizottság áll.

A diák-önkormányzati képviselőket az osztályok delegálják.

"Nemcsak magunknak, másoknak is élünk..." (Müller Péter)

Ízelítőként a 2015/16-os kampány képeiből válogattunk: