Örömzene a Balatonon

ÖRÖMZENE A BALATONON

A programok, a sátorozás mellett mindig van lehetőségük az örömzenélésre is. A legutóbbi alkalommal már egyórás koncertet adtak a szomori iskola kiválóságai a magyar tenger partján
Írta: Sugár Gabi, 2020. 07. 16.

A szomori Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola a digitális oktatással záruló tanév végén változatos táborokat szervezett a diákoknak. Orosz Attila, az intézmény igazgatója és a pedagógusok úgy vélték, márciustól júniusig a szülők segítették az iskola munkáját, és a nyáron ezt szeretnék viszonozni.
A hagyományos balatoni táborral nyitották a nyarat. Az iskola névadójának egyik unokája már huszonnégy éve ad lehetőséget az intézmény tanulói számára, hogy a szünidő beálltával egy hetet a Balaton partján tölthessenek. Kitűnő a program, ezt bizonyítja, hogy a régi diákok közül van olyan, aki már tizennyolc éve elkíséri a társaságot.

A programok, a sátorozás mellett mindig van lehetőségük az örömzenélésre is.
A legutóbbi alkalommal már egyórás koncertet adtak a szomori iskola kiválóságai a magyar tenger partján – tudtuk meg Orosz Attilától.
Több turnusban napközis Erzsébet-, egy-egy hétig német-, valamint művészeti tábort is szerveztek az iskola pedagógusai július végéig a szomori általános iskolában.

Az eredeti cikk itt olvasható.